Üyelik Şartları ve Ödeme Bilgileri

Online eğitim sistemimiz en güncel ders notu ve soru bankasını en uygun maliyet ile siz değerli aday arkadaşlarımıza sunmayı amaçlamaktadır.

1-      Sınav Sistemimize Üye olan ziyaretçi Kullanıcı adı ve şifresini Hiçbir şekilde 3. kişilerle ortak kullanamaz. Üyelik haklarından sadece üye olan kişi yararlanabilir.

2-      Şifresini 3. Kişilerle paylaşan üyelerin üyeliği derhal iptal edilir ve bir daha sisteme üye olamaz.

3-      Sisteme üye olabilmek için TC Kimlik Numaralarının ve e-mail adreslerinin mutlaka doğru şekilde yazılması gerekmektedir

4-      Sistemimizde üyelik belirli tarihler arası geçerlidir. Kullanıcı hesapları her sınav dönemi sonunda dondurulur. (Örn. 23 Haziran … . Dönemi için sisteme üye olan kullanıcının hesabı sınavın yapıldığı tarihte dondurulur. Yeni dönem için tekrar kayıt olması gerekir, Kullanıcı sınav tarihinden 1 gün önce ya da 4 ay önce kayıt olabilir, bu süreler değişmeyecektir. Bu nedenle erken kaydolmanın avantajlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.)

5-      Online sınav sistemimizde Ağırlıklı Olarak Sınavda Çıkan Soru Sayısı Dikkate alınarak Mesleki Alana Ağırlık verilmektedir. Unutmayınız ki mesleki alanda 100 adet soru sorulmaktadır ve  Genel Kültür + Meslek Sorularında ortalama 75 soruya doğru cevap veren adaylar sınavı kazanabilmektedir.

6-      Sınav Sistemimize Üyelik bedeli Her sınav dönemi için en uygun ücret belirlenerek http://www.sinavkolik.com/odeme-bilgileri adresinde yayınlanmaktadır.  Üyeler arasında seviye kısıtlaması yapılmadan tüm kaynaklara  ayrıca bir bedel ödemeden erişebileceklerdir. Üyelik ücretlerini değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sistem kullanımı için ödeme yapmış olan üyeler ücret farklarından etkilenmeyecektir.

7-      Üyelerimizin mağdur olmaması açısından şifrelerini özenle korumalarını paylaşmamalarını rica ediyoruz. Bir çok kaynağı hizmetinize sunarken kurslar gibi 3.500,00  – 2.000,00 TL CD ler gibi 1.500,00 -1.000,00- TL talep etmiyoruz. Lütfen Emeğe saygı gösterelim. Şifrelerini paylaşan üyelerimiz bir daha sisteme kesinlikle kayıt edilmeyeceketir.  Cüz’i bedellerle dershane sistemini evinize, ofisinize taşıyan  SınavKolik.com Ekibinin emeğine saygı göstermeniz dileğiyle..

Not : Sistemimiz, faklı bilgisayarlardan sisteme giren ve online olan üyeleri tespit ederek site yönetimine düzenli olarak uyarı mesajı gönderecek şekilde programlanmıştır. Eğer şifrenizin çözüldüğünü düşünüyorsanız üye profilinizden yeni şifrenizi tanımlayınız. Aksi taktirde üyeliğiniz iptal edilecektir.

Ödeme Bilgilerimiz

Ödemelerinizi  Havale, EFT veya PTT aracılığı ile yapabilirsiniz.. Havale ücreti ödemek istemeyen üyelerimiz Ödemelerini İnternet bankacılığı, ATM’ler veya PTT ile ödeme avantajlarından yararlanabilirler.

Ödemelerinizin Açıklama Kısmında TC Kimlik Numaranızı ve Ad- Soyadınızı Belirtmeniz yeterli olacaktır.

Site içeriği SMMM staja giriş sınavı hazırlık kitabı – Kamil Özyanız referans alınarak hazırlanmıştır. Site içeriğinde ye alan tüm bilgiler telif hakları ile korunmaktadır. yayıncının yazılı izni alınmadan içeriğin tamamının yada bir bölümünün kopyalanması, dağıtılması, ticari amaç olsun yada olmasın kullanılması keisnlikle yasaktır. İhlal edenler hakkında yasal işlem yapılmaktadır. Emeğe göstermiş olduğunuz saygı için teşekkür ederiz.

Başarılar Dileriz.

2004-2022 – SınavKolik.Com  – İnteraktif Eğitim – Danışmanlık Hizmetleri

sinavkolik