Reklam Alanı

Üyelik Şartları

Üyelik Şartları ve Ödeme Bilgileri

 

1.      Sınav Sistemimize üye olan ziyaretçi kullanıcı adı ve şifresini hiçbir şekilde 3. kişilerle ortak kullanamaz. Üyelik haklarından sadece üye olan kişi yararlanabilir.

2.      Şifresini 3. kişilerle paylaşan üyelerin üyeliği derhal iptal edilir ve bir daha sisteme üye olamaz.

3.      Sistemi sadece ev ve iş bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz ( 2 bilgisayar). Üyelik aktivasyonundan sonra sisteme ilk giriş yaptığınız anda bağlı bulunan ADSL hattı (giriş saatinize göre) ev/iş, ikinci girişiniz ev/ofis olarak sistemimize kaydedilecektir..

4.      Üyelik aktivasyonunun yapılabilmesi için, TC Kimlik numaraları, telefon numaraları ve e-mail adreslerinin mutlaka doğru şekilde yazılması gerekmektedir

5.      Sistemimizde üyelik belirli tarihler arası geçerlidir. Kullanıcı hesapları her sınav dönemi sonunda dondurulur. (Örn. Haziran/2011 dönemi için sisteme üye olan kullanıcının hesabı sınavın yapıldığı tarihte dondurulur. Yeni dönem için tekrar kayıt olması gerekir, Kullanıcı sınav tarihinden 1 gün önce ya da 4 ay önce kayıt olabilir, kullanım hakları ilk sınav tarihine kadar geçerli olur. Bu nedenle erken kaydolmanın avantajlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.)

6.      Online sınav sistemimizde ağırlıklı olarak sınavda çıkan soru sayısı dikkate alınarak mesleki alana ağırlık verilmektedir. Unutmayınız ki, mesleki alanda 100 adet soru sorulmaktadır ve  genel kültür + alan bilgisi sorularında ortalama 82 soruya doğru cevap veren adaylar sınavı kazanabilmektedir. (çan eğrisi sistemine göre net sayıları + / - 4 değişebilmektedir.)

 

7.     Fiyatlandırma :.

Üyelik ücretlerimiz kampanyalarımız hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Banka hesap numaralarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Üyeler arasında seviye kısıtlaması yapılmadan tüm kaynaklara  ayrıca bir bedel ödemeden erişebileceklerdir. Üyelik ücretlerini değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sistem kullanımı için ödeme yapmış olan üyeler ücret farklarından etkilenmeyecektir.

8.      Türkiye’nin ilk ve alanında en başarılı online sınav sistemi olan sinavkolik.com ile sınavlara hazırlanarak başarılı olan üyelerimize ait sınav sonuçlarının bir bölümüne Referanslar/kazanalar bölümünden ulaşabilirsiniz. Uzaktan eğitim tekniği ile büyük başarılara imza atan online sınav sistemimiz "SMMM Staja Başlama Sınavı Hazırlık Kitabı (II Cilt) Kamil ÖZYANIZ" ve SinavKolik.Com Sınav Ekibi   - "SMMM Yeterlilik Ders Notları " referans alınarak hazırlanmakta ve her dönem en güncel kaynak olma özelliğini sürdürmektedir.

9.    Üyelerimizin mağdur olmaması açısından şifrelerini özenle korumalarını paylaşmamalarını rica ediyoruz. Bir çok kaynağı hizmetinize sunarken kurslar gibi 1.500,00 TL İçeriği ve hazırlayan ekip hakkında bilgi sahibi olunamayan veya açıköğretim video görüntüleri eklenerek kopyalanan CD’ler gibi 350,00 -150,00- 100,00 YTL talep etmiyoruz. Lütfen emeğe saygı gösterelim. Şifrelerini paylaşan üyelerimiz bir daha sisteme kesinlikle kayıt edilmeyecektir.  Cüz’i bedellerle dershane sistemini evinize, ofisinize taşıyan  Muhasebeburosu.Com & SinavKolik.Com ekibinin emeğine saygı gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

10. Sistem kullanımı için ödeme yapan her kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

 

Şifre güvenliğiniz hakkında :

Sistemimiz, faklı bilgisayarlardan sisteme giren ve online olan üyeleri tespit ederek site yönetimine düzenli olarak uyarı mesajı gönderecek şekilde programlanmıştır. Eğer şifrenizin çözüldüğünü düşünüyorsanız üye profilinizden yeni şifrenizi tanımlayınız. Aksi taktirde üyeliğiniz iptal edilecektir.

SMMM Staja başlama


Hürriyet Gazetesi