SMMM STAJA GİRİŞ SINAVI HAZIRLIK SİSTEMİ

KAYDOLMAK İÇİN  : http://www.sinavkolik.com/onlineders

DİKKAT : Kayıt formunu doldurduğunuzda belirteceğiniz e-posta adresine onay maili gelecektir. Onay maili hotmail.com mynet gb sitelerde önemsiz posta(junk mail) kutusuna düşebilir. Önemsiz posta kutusuna düşen linki tıklayarak aktivasyon yapabilirsiniz. E-postalarımızın junk maile düşmemesi için bir defaya mahsus maili normal posta kutunuza taşıyabilir veya “dur bu güvenli” linkini tıklayabilirsiniz.

ONLİNE EĞİTİM SİSTEMİMİZDE NELER VAR .. ?

 • Güncellenmiş ders notları
 • Özel konular
 • Özel uyarılar
 • Seçilmiş sorular (her test çözüşünüzde ders ders başarı oranları, özel uyarılar, hatırlatmalar, otomatik değişen sorular …)
 • Çıkmış sınav soruları (her test çözüşünüzde ders ders başarı oranları, özel uyarılar, hatırlatmalar, otomatik değişen sorular …)
 • Çözümlü sorular (her test çözüşünüzde ders ders başarı oranları, özel uyarılar, hatırlatmalar, otomatik değişen sorular …)
 • Videolu anlatımlar ve soru çözümleriimage4-
 • Konu anlatımları arasında özel uyarılar
 • Akıcı, eğlenceli, eğitici konu anlatımları
 • Uzaktan eğitim sistemine uygun
 • 18 yıllık deneyim ile yüksek başarı oranı

ve daha birçok özellik ile yayında…

Kasım / 2022 sınav tarihine kadar geçerli olmak üzere üyelik bedelimiz dönemlik …Ücretsiz… olarak uygulanmaktadır.

Hesap numaralarımız için tıklayın

KAYDOLMAK İÇİN  : http://www.sinavkolik.com/onlineders

SİPARİŞ FORMU

[contact-form-7 id=”2529″ title=”kitap siparis”]
ozyaniz@hotmail.com

0 216 328 59 68


STAJA GİRİŞ SINAVI

HAZIRLIK KİTABI

Sevgili  stajyer adayları,

Biliyoruz ki, yoğun bir çalışma temposunun içindesiniz ve en büyük probleminiz zaman. Yine biliyoruz ki, meslek hayatınızda kariyer yapmak ve mesleğin uzmanları arasına adınızı yazdırmak istiyorsunuz.

Zaman, her şeyin ilacı zaman …

Yoğun iş temposunda öyle bir kitaba sahip olmalısınız ki, zamanı etkili ve verimli bir şekilde kullandırabilecek, anlatımları ile sizleri sıkmayacak, konu anlatımları arasında çıkmış sınav sorularını hatırlatacak, dinlenme molalarınızı ayarlayacak, sınavda ihtiyaç duyulmayacak detaylara değinmeyecek bir kitaba ihtiyacınız var. İşin özeti, ders çalışırken sizlerle karşılıklı konuşacak bir kitap arıyorsunuz.

Öyle bir kaynak tercih etmelisiniz ki, uzaktan eğitimin dezavantajlarını ortadan kaldırmalı ve sizlere okumayı sevdirmeli. Sizlere sunmuş olduğumuz bu kaynağın yazdıklarımızın ötesinde avantajlar sağlayacağı düşüncesindeyiz ki, önceki yıllarda stajyer arkadaşlarımızın elde etmiş olduğu başarılar da bunların bir göstergesidir.

Belirli bir program çerçevesinde ve düzenli olarak konu anlatımlarına hazırlanmanız durumunda emin olunuz ki başarmak için geriye sadece sınavda soruları dikkatlice okumak kalıyor. “Dikkat” diyorum çünkü, soruyu dikkatlice okumadığınızda bildiğiniz sorulara hatalı cevaplar verebiliyorsunuz.

Unutmayınız ki, test sistemi ile yapılan sınavlarda son haftalarda yoğun bir test periyoduna başlamanız gerekir. Sizlere piyasada örneği az bulunan bir yöntemle konuların anlatımını sunduk. Baskımızda yer alabilecek küçük imla hatalarından dolayı affınıza sığınıyoruz.

Üzerimize düşen görevi yaptığımız düşüncesindeyiz. Şimdi sizler üzerinize düşen görevi yapmalı ve gerekli zamanı sınava hazırlığa ayırmalısınız. Kitapta yer alan konular özet olarak sizlere sunulmuş ve  gerekli olmayan bilgilerle kitap doldurulmamıştır.

İyi bir hazırlık dönemi geçirmeniz dileğiyle,

Başarılar dilerim.

Kamil ÖZYANIZ

* Bu kitap iki ciltlik bir setten  oluşmaktadır.


Diyoruz ki, …

Projeler üretiriz güzel insanlar için, ufuklar açarız yeşeren filizler için.

Biliriz paylaşmayınca anlamı yok bilginin, değeri yok sevginin. Birseyler verebilmek gerekir iyilikten, güzellikten yana, beyhude geçti yıllarım dememek için.

Bu felsefe ile çıktığımız yolda siz değerli dostlarımızın başarılarını görmekten onur duyacağız.