sinavkolik

 

2004 yılından itibaren SMMM staja giriş sınavı hazırlık sistemi yayınlamaya başlamış ve halen yayınlarına devam etmektedir.

 

Online eğitim sistemini eğitim camiasında deneyen ilk site olup, SMMM alanında online eğitim vermeye başlayan ilk sitedir..  Eğitim verdiği her dönem yüksek başarı elde etmiş ve referanslarla her geçen yıl daha fazla adaya hizmet vermeye başlamıştır.

 

2004 yılında başladığı online eğitm sistemi deneyimini 2007 yılında kitaplaştırarak internet bağlantısı olmayan veya bilgisayar başıda ders çalışmak istemeyen adaylara da destek olmaya başlamıştır.

 

Online eğitim sistemi ve kitaplarında konu anlatımlarında sadeliğe ve sadece ihtiyaç duyulacak bilgilere yer vermeye özen göstermiştir. Konu anlatımları arasında sık sık çıkmış sınav soruları ile ilgili hatırlatmalara yer vermiş, önemli konularda okuyucuya özel uyarılarda bulunmayı ihmal etmemiş ve böylece okuyucunun dikkatini daima derse çekmeyi başarmıştır. Okumayı sevmeyen ve ders çalışmaya pek alışık olmayan adayları da düşünerek, konu anlatımları arasında dinlenme molaları vererek okuyucuyu başka mecralara sürüklemiş ve okurken keyif alınacak bir meteryalle hizmet etmeyi amaçlamıştır.  Gelen tepkiler ve başarı belgeleri gösteriyor ki, doğru yöntem ile uzaktan eğitime katkı sağlanmaktadır.

 

Eğitim kadromuz her güncellemeyi ders notu haline çevirerek ve sorular hazırlayarak sisteme dahil etmektedir. Sistemde çıkmış sınav soruları ve benzer sorular olmak üzere 15.000 in üzerinde soru yer almaktadır. Ayrıca çözümlü sorular da sistemde yer almaktadır.

 

Online eğitm üyesi iseniz sizler de çözemediğiniz soruları yöneticiye bildirebilirsiniz.

 

Sınavda başarılar dileriz.

sinavkolik

 

(Hakkımızda Sayfamız Güncelleniyor)

 

*  SınavKolik.Com adlı sitenin herhangi bir eğitim kurumu ile bağlantısı bulunmamaktadır. İçerik SMMM Staja giriş sınavı hazırlık kitabı – Kamil Özyanız’ın kitabından sağlanmaktadır.