1 Kasım 2014 SMMM staja giriş sınavı başvuru listesi

Değerli Stajyer Adayımız,

Listeden adınızı kontrol ettikten sonra isminiz yoksa lütfen staj@ismmmo.org.tr adresine 16 Eylül 2014 tarih, saat 13.00 kadar e-posta gönderiniz. Yayınlanan liste İstanbul SMMM Odasının kontrol amaçlı listesi olup  (Başka ilden başvuruları kapsamamaktadır), sınava giriş belgeleri, http://teosweb.tesmer.org.tr adresinden sınavdan 15 gün önce yayınlanacaktır.

Ankara Üniversitesi tarafından Ağustos  2014 Dönemi başvuruları için Staja Başlama sınavı 01 Kasım 2014  Cumartesi günü  yapılacaktır.online-sagmenu

Sınavlar Lisans/Yüksek lisans olmak üzere tek grup halinde test usulü ile aynı gün ve saatte merkezi olarak Ankara ve İstanbul illerinde  yapılacaktır.

Ankara Üniversitesi ile yapılan protokol gereği aday belgesindeki fotoğrafın son altı ay içerisinde çekilmiş adayı kolaylıkla tanıtacak nitelikte olması gerekmektedir. Aksi durumda hiçbir uyarıya gerek kalmadan adayların başvuruları iptal edilecektir.

Adaylar durumlarına uygun olmayan sınav türüne başvurması veya herhangi bir nedenle evraklarını yanlış, eksik doldurmaları halinde başvuruları değiştirilmeyecek, başvuruları ve katılmış oldukları sınav geçersiz sayılacaktır.

Ankara Üniversitesi tarafından düzenlenecek sınavlarda “Sınava Giriş Belgesi” ve “Sınav Sonuç Belgeleri” adaylara posta yoluyla gönderilmeyecektir.

 

BAŞVURU LİSTESİ SORGULAMA

TCKimlik Numaranızı Giriniz :
http://www.istanbulsmmmodasi.org.tr/inputstajbaslama.asp 

 

KAYNAK : http://www.istanbulsmmmodasi.org.tr/inputstajbaslama.asp
SınavKolik, SMMM, Staja giriş